Header

Inżynier Elektryk/Automatyk

Jako grupa ERBACHER the food family specjalizujemy się w produkcji oraz dystrybucji najwyższej klasy produktów zapewniających zrównoważone żywienie ludzi i zwierząt. Ponad 80 lat innowacji i sukcesów pozwoliły wyspecjalizować nasze marki w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań z angażowaniem społecznej odpowiedzialności, w ponad 80 krajach na całym świecie.

🌱 The food family tworzy ponad 800 pracowników, których wspólną misją jest zapewnienie, aby żywienie ludzi i zwierząt odbywało się w sposób zrównoważony.
 W związku z ciągłym rozwojem oraz budową nowego plantu produkcyjnego dla marki Josera Petfood, szukamy… być może Ciebie!
 Zapoznaj się dokładnie z opisem stanowiska i jeśli brzmi on jak kolejny krok w rozwoju Twojej kariery zawodowej, prześlij nam swoją aplikację.
 Do zobaczenia w teamie #thefoodfamily!

Twoje zadania:

•    Planowanie i realizacja testów zgodnie z niemieckimi i polskimi wymogami prawnymi dla przenośnego i stacjonarnego sprzętu elektrycznego, instalacji elektrycznej.

•    Sporządzanie ocen ryzyka sprzętu roboczego zgodnie z niemieckim rozporządzeniem bhp oraz z polskim prawem, w tym określenie częstotliwości, rodzaju i zakresu przeglądów.

•    Przygotowanie ocen ryzyka dla systemów elektrycznych zgodnie z ArbStättV, DGUV Rozporządzenie 3, VDE 0105-100.

•    Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji istotnej z zakresu elektrotechniki.

•    Odpowiedzialność za działania związane z ochroną przeciwwybuchową obejmująca testowanie urządzeń EX.

•    Modernizacje

•    Kontrola dokumentacji elektrycznej po przekazaniu systemu przez dostawców lub działy wewnętrzne.

•    Wsparcie konstrukcyjne i inżynieryjne podczas odbioru/specyfikacji/modernizacji systemu.

Oczekiwania:

•    Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektrotechnika lub automatyka.

•    Posiadanie uprawnień elektrycznych do 1kV i powyżej 1 kV również w zakresie pomiarów.

•    Znajomość przepisów branżowych oraz umiejętność tworzenia schematów elektrycznych przy użyciu dedykowanego oprogramowania.

•    Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (minimum 5 lat).

•    Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektromechaniki, elektryki i mechatroniki.

•    Znajomość języka angielskiego min. B1.

•    Umiejętność efektywnego planowania czasu pracy.

•    Znajomość obsługi komputera.

•    Gotowość do wyjazdów do naszej siedziby w Niemczech (Kleinheubach).

Mile widziane:

•    Znajomość j. niemieckiego.

•    Znajomość systemu SAP.

Co oferujemy:

  • atrakcyjne premie
  • opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • nauka języka angielskiego na koszt firmy
  • dofinansowanie studiów
  • karty Multisport
  • zniżki na firmowe produkty i usługi, paczki świąteczne

Czy uważasz, że to stanowisko jest dla Ciebie? / Do you think this position is for you?

Jeżeli tak, to czekamy na Twoje dokumenty aplikacyjne. / If so, we are waiting for your application.

Josera Polska Sp. z o.o. | Paproć 95 | 64-300 Nowy Tomyśl