Header

Elektryk / Technik utrzymania ruchu

Jako ERBACHER the food family od ponad 80 lat specjalizujemy się w produkcji oraz dystrybucji najwyższej klasy produktów zapewniających zrównoważone żywienie ludzi i zwierząt.

Nasza pasja, innowacyjne myślenie i stosowanie zaawansowanych technologii pozwalają nam realizować wizję produkcji zdrowej i jakościowej żywności. Wszystkim naszym działaniom przyświeca troska o środowisko i działanie w harmonii z globalną społecznością.

Nasze produkty są obecne na ponad 80 światowych rynkach i jest to zasługa nas wszystkich, czyli ponad 1000 osób, pracujących w spółkach w Niemczech, Ukrainie, Tanzanii i tu, w Polsce.

W związku z ciągłym rozwojem oraz budową nowej fabryki dla marki Josera Petfood w Paproci k. Nowego Tomyśla, szukamy… być może Ciebie!  Zapoznaj się z opisem stanowiska i jeśli brzmi on jak kolejny krok w rozwoju Twojej kariery zawodowej, prześlij nam swoją aplikację.

Do zobaczenia w teamie #erbacherthefoodfamily!

Twoje Zadania:

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania linii produkcyjnych w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • usprawnianie i optymalizacja pracy maszyn i instalacji
  • konserwacja, serwis i przeglądy okresowe maszyn i urządzeń technicznych
  • realizacja prac związanych z montażem, podłączeniem i uruchomieniem nowych maszyn, instalacji i urządzeń technicznych

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • wykształcenie techniczne
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • posiadanie uprawnień elektrycznych do 1kV lub więcej
  • znajomość obsługi komputera

    Mile widziane:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych i podnośników koszowych
  • znajomość systemu SAP
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, pneumatyki, hydrauliki siłowej
  • znajomość języka angielskiego

Tworzymy przyjazne środowisko pracy, stawiamy na człowieka i komfortowe warunki rozwoju. Ponadto, oferujemy coś więcej niż tylko owocowe czwartki. Co konkretnie czeka na Ciebie w Josera?

  • Premia wakacyjna oraz świąteczna
  • Paczki dla dzieci oraz prezenty okolicznościowe
  • Atrakcyjne rabaty na produkty (sucha karma dla psów i kotów)
  • Prywatna opieka medyczna LUX MED
  • Ubezpieczenie grupowe i NNW
  • Bezpłatna nauka języków obcych
  • Karta MultiSport
  • I oczywiście… świeże warzywa i owoce w biurze 😀

Ponadto zapewniamy:

  • Pracę (i integrację!) w międzynarodowym środowisku, z ekspertami z różnych krajów, w tym z Polski, Niemiec i Ukrainy.
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego poprzez udział w dedykowanych szkoleniach w ramach programu Food Family Journey.
  • Przyjazne warunki pracy z dostępem do nowoczesnych narzędzi i technologii, wspierających rozwój umiejętności i efektywność pracy.

Brzmi ciekawie? Nie zwlekaj i aplikuj już dzisiaj! Czekamy na Ciebie w #erbacherthefoodfamily!

Josera Polska Sp. z o.o. | Paproć 95 | 64-300 Nowy Tomyśl