Header

Pracownik ds. obsługi klienta

PRACA BIUROWA NOWY TOMYŚL (5-10 dni podróży służbowych rocznie do siedziby w Kleinheubach, DE)

Jako grupa ERBACHERthe food family specjalizujemy się w produkcji oraz dystrybucjinajwyższej klasy produktów zapewniających zrównoważone żywienie ludzi izwierząt. Ponad 80 lat innowacji i sukcesów pozwoliły wyspecjalizować naszemarki w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań z angażowaniem społecznejodpowiedzialności, w ponad 80 krajach na całym świecie.

Erbacher the food family tworzy ponad 1000 pracowników, których wspólną misją jest zapewnienie, aby żywienie ludzi i zwierząt odbywało się w sposób zrównoważony.

W związku z ciągłym rozwojem oraz budową nowej fabrykidla marki Josera Petfood, szukamy… być może Ciebie!

Czym zajmuje się dział?

Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów takich jak realizacja zamówień, dostawy do klientów oraz poprawność wystawionych dokumnetów (faktury, korekty)

Z kim będzie prowadzona współpraca?

Z zespołem niemieciem, klienci krajowi oraz zagraniczni, współpraca ze środowiskiem SCM

Proces rekrutacji

Rozmowa z rekruterem. Gratulujemy otrzymania zaproszenia na spotkanie!

1 spotkanie Online: Team Leader + Rekruter

2 spotkanie Online: Team Leader + Członek zespołu + Rekruter

Offer stage - Witamy w Erbacher the Food family!

Twoje Zadania:

  • Przyjmowanie zamówień
  • Przygotowanie dokumnetów do wysyłki
  • Obsługa klientów zewnętrznych i wewnętrznych
  • Nadzór nad prawidłowym wystawieniem oraz obiegiem dokumentów

Oczekiwania:

  • Dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły, systematyczność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość MS Office: głównie MS EXCEL
  • Umiejętności organizacyjne
  • Elastyczność pod względem wykonywanych czynności
  • Chęć do pracy, nauki i stałego podnoszenia kwalifikacji
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

To Oferujemy:

Praca hybrydowa: Wybierz wygodę pracy zdalnej lub hybrydowej, korzystając z naszych biur w Nowym Tomyślu i Poznaniu.

Wspierająca Atmosfera i Globalny Zasięg: Dołącz do zespołu, gdzie rodzinne wartości harmonijnie współistnieją z profesjonalizmem międzynarodowych ekspertów. Rozwijaj się w płaskiej strukturze organizacyjnej, która promuje otwartą komunikację, samodzielność i rozwój osobisty, współpracując z międzynarodowym zespołem opartym na zaufaniu, szacunku i integracji.

Nieustanny Rozwój: Inwestuj w swój rozwój zawodowy i osobisty dzięki naszemu programowi Food Family Journey.

Szeroki Pakiet Benefitów: Korzystaj z atrakcyjnego pakietu benefitów obejmującego prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW, premie, bezpłatne kursy językowe, świeże owoce i warzywa w biurze, kartę Multisport i wiele więcej.

Chcesz nas dołączyć?

Jeśli chcesz mieć realny wpływ na kształtowanie przyszłości zrównoważonego żywienia, wykorzystując swoją ekspercką wiedzę i dążenie do dalszego rozwoju, pomóż nam wprowadzać innowacje oraz  być liderem branży. Twoja praca będzie robić prawdziwą różnicę każdego dnia. Czekamy na Twoją aplikację!

Josera Polska Sp. z o.o. | Paproć 95 | 64-300 Nowy Tomyśl