Header

Team Leader Transportation management Poland

HYBRYDA (3 dni w Nowym Tomyślu i 2 dni z domu lub biura w Poznaniu + podróż do Kleinheubach, DE 1x w miesiącu na maksymalnie 3 dni)

Jako grupa ERBACHER the food family specjalizujemy się w produkcji oraz dystrybucji najwyższej klasy produktów zapewniających zrównoważone żywienie ludzi i zwierząt. Ponad 80 lat innowacji i sukcesów pozwoliły wyspecjalizować nasze marki w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań z angażowaniem społecznej odpowiedzialności, w ponad 80 krajach na całym świecie.

Erbacher the food family tworzy ponad 1000 pracowników, których wspólną misją jest zapewnienie, aby żywienie ludzi i zwierząt odbywało się w sposób zrównoważony.

W związku z ciągłym rozwojem oraz budową nowej fabryki dla marki Josera Petfood, szukamy… być może Ciebie!

Zapoznaj się z opisem stanowiska i jeśli brzmi on jak kolejny krok w rozwoju Twojej kariery zawodowej, prześlij nam swoją aplikację.

Team: Transportation management (Zarządzanie transportem)

Współpraca z działami: Customer Care (CC) / Supply Chain Planning and Dispatching (PSD) / Intralogistics (IL)

Recruitment process:

Wyślij swoje CV w j. angielskim - zespół jest międzynarodowy i rekrutacja odbędzie się w tym języku.

Rozmowa z rekruterem. Gratulacje! Zostałeś zaproszony na spotkanie

Spotkanie Online z: Manager + Rekruter

Spotkanie Online z: Head + Manager + Rekruter

Do zobaczenia w teamie #erbacherthefoodfamily

Twoje zadania:

  • Zapewnienie motywacji i coachingu zespołu zarządzającego transportem PL oraz promowanie indywidualnego rozwoju osobistego - zapewnienie dobrego środowiska pracy
  • Rozpoznawanie i wykorzystywanie potencjalnych oszczędności w obszarze transportu
  • Śledzenie celów kosztowych i raportowanie w ciągu roku
  • Negocjowanie stawek frachtowych (dla wszystkich tras wysyłki: CEP, spedycja, kontenery, fracht lotniczy) - praca w kontekście międzynarodowym
  • Posiadasz solidną wiedzę z zakresu ERP, najlepiej w SAP

Dodatkowo:

- Terminowe planowanie tras dla wszystkich krajowych i międzynarodowych zamówień klientów (lotniczych, morskich i drogowych)

- Organizacja transportu zwrotnego

- Zapytania o fracht / porównanie

- Zarządzanie prowizją dla agentów spedycyjnych

- Sprawdzanie faktur spedycyjnych

- Rezerwacje przedziałów czasowych

- Organizowanie transportów wahadłowych między naszymi zakładami i magazynami

- Prowadzenie i uzgadnianie kont paletowych

- Zarządzanie reklamacjami dotyczącymi transportu

Oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu ludźmi
  • Otwartość na podróże służbowe
  • Praca zdalna: 2 dni w tygodniu
  • Dni pracy biurowej: 3 dni w tygodniu (Nowy Tomyśl)
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego

    Mile widziane: Znajomość języka niemieckiego, Umiejętności w zakresie SAP TM

Oferujemy:

Praca hybrydowa: Wybierz wygodę pracy zdalnej lub hybrydowej, korzystając z naszych biur w Nowym Tomyślu i Poznaniu.

Wspierająca Atmosfera i Globalny Zasięg: Dołącz do zespołu, gdzie rodzinne wartości harmonijnie współistnieją z profesjonalizmem międzynarodowych ekspertów. Rozwijaj się w płaskiej strukturze organizacyjnej, która promuje otwartą komunikację, samodzielność i rozwój osobisty, współpracując z międzynarodowym zespołem opartym na zaufaniu, szacunku i integracji.

Nieustanny Rozwój: Inwestuj w swój rozwój zawodowy i osobisty dzięki naszemu programowi Food Family Journey.

Szeroki Pakiet Benefitów: Korzystaj z atrakcyjnego pakietu benefitów obejmującego prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW, premie, bezpłatne kursy językowe, świeże owoce i warzywa w biurze, kartę Multisport i wiele więcej.

Dołącz do nas!

Jeśli chcesz mieć realny wpływ na kształtowanie przyszłości zrównoważonego żywienia, wykorzystując swoją ekspercką wiedzę i dążenie do dalszego rozwoju, pomóż nam wprowadzać innowacje oraz  być liderem branży. Twoja praca będzie robić prawdziwą różnicę każdego dnia. Czekamy na Twoją aplikację!

Josera Polska Sp. z o.o. | Paproć 95 | 64-300 Nowy Tomyśl