Header

Brygadzista magazynu

Jako ERBACHER the food family od ponad 80 lat specjalizujemy się w produkcji oraz dystrybucji najwyższej klasy produktów zapewniających zrównoważone żywienie ludzi i zwierząt.

Nasza pasja, innowacyjne myślenie i stosowanie zaawansowanych technologii pozwalają nam realizować wizję produkcji zdrowej i jakościowej żywności. Wszystkim naszym działaniom przyświeca troska o środowisko i działanie w harmonii z globalną społecznością.

Nasze produkty są obecne na ponad 80 światowych rynkach i jest to zasługa nas wszystkich, czyli ponad 1000 osób, pracujących w spółkach w Niemczech, Ukrainie, Tanzanii i tu, w Polsce.

W związku z ciągłym rozwojem oraz budową nowej fabryki dla marki Josera Petfood w Paproci k. Nowego Tomyśla, szukamy… być może Ciebie!  Zapoznaj się z opisem stanowiska i jeśli brzmi on jak kolejny krok w rozwoju Twojej kariery zawodowej, prześlij nam swoją aplikację.

Do zobaczenia w teamie #erbacherthefoodfamily!

Twoje Zadania:

  • Wspieranie oraz koordynacja pracy zespołu w tym planowanie zadań wykonywanych w magazynie
  • Nadzór nad realizacją zadań zespołu magazynowego
  • Dbanie o realizację celów i zadań określonych przez kierownictwo
  • Udział w spotkaniach operacyjnych
  • Podczas sytuacji tego wymagających – zastępowanie pracowników
  • Uczestnictwo w rozwoju systemu SAP - EWM

Oczekiwania:

  • Umiejętność kierowania zespołem - min. 2 lata
  • Umiejętności organizacyjne, komunikacyjne, techniczne
  • Znajomość zasad BHP
  • Uprawnienia wydane przez UDT
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Tworzymy przyjazne środowisko pracy, stawiamy na człowieka i komfortowe warunki rozwoju. Ponadto, oferujemy coś więcej niż tylko owocowe czwartki. Co konkretnie czeka na Ciebie w Josera?

    • Premia wakacyjna oraz świąteczna
    • Paczki dla dzieci oraz prezenty okolicznościowe
    • Atrakcyjne rabaty na produkty (sucha karma dla psów i kotów)
    • Prywatna opieka medyczna LUX MED
    • Ubezpieczenie grupowe i NNW
    • Bezpłatna nauka języków obcych
    • Karta MultiSport
    • I oczywiście… świeże warzywa i owoce w biurze 😀

Ponadto zapewniamy:

    • Pracę (i integrację!) w międzynarodowym środowisku, z ekspertami z różnych krajów, w tym z Polski, Niemiec i Ukrainy.
    • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego poprzez udział w dedykowanych szkoleniach w ramach programu Food Family Journey.
    • Przyjazne warunki pracy z dostępem do nowoczesnych narzędzi i technologii, wspierających rozwój umiejętności i efektywność pracy.

Dołącz do nas!

Jeśli chcesz mieć realny wpływ na kształtowanie przyszłości zrównoważonego żywienia, wykorzystując swoją ekspercką wiedzę i dążenie do dalszego rozwoju, pomóż nam wprowadzać innowacje oraz być liderem branży. Twoja praca będzie robić prawdziwą różnicę każdego dnia.

Brzmi ciekawie? Nie zwlekaj i aplikuj już dzisiaj! Czekamy na Ciebie w #erbacherthefoodfamily!

Josera Petfood Sp. z o.o. | Paproć 95 | 64-300 Nowy Tomyśl