Header

Specjalista ds. obsługi klienta

PRACA BIUROWA NOWY TOMYŚL (5-10 dni podróży służbowych rocznie do siedziby w Kleinheubach, DE)

Jako grupa ERBACHER the food family specjalizujemy się w produkcji oraz dystrybucji najwyższej klasy produktów zapewniających zrównoważone żywienie ludzi i zwierząt. Ponad 80 lat innowacji i sukcesów pozwoliły wyspecjalizować nasze marki w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań z angażowaniem społecznej odpowiedzialności, w ponad 80 krajach na całym świecie.

Erbacher the food family tworzy ponad 1000 pracowników, których wspólną misją jest zapewnienie, aby żywienie ludzi i zwierząt odbywało się w sposób zrównoważony.

W związku z ciągłym rozwojem oraz budową nowej fabryki dla marki Josera Petfood, szukamy… być może Ciebie!

Zapoznaj się z opisem stanowiska i jeśli brzmi on jak kolejny krok w rozwoju Twojej kariery zawodowej, prześlij nam swoją aplikację.

Czym zajmuje się dział?

Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów takich jak realizacja zamówień, dostawy do klientów oraz poprawność wystawionych dokumnetów (faktury, korekty)

Z kim będzie prowadzona współpraca?

Z zespołem niemieciem, klienci krajowi oraz zagraniczni, współpraca ze środowiskiem SCM

Proces rekrutacji

Rozmowa z rekruterem. Gratulujemy otrzymania zaproszenia na spotkanie!

1 spotkanie Online: Team Leader + Rekruter

2 spotkanie Online: Team Leader + Członek zespołu + Rekruter

Offer stage - Witamy w Erbacher the Food family!

Twoje Zadania:

  • Przyjmowanie zamówień
  • Przygotowanie dokumnetów do wysyłki
  • Obsługa klientów zewnętrznych i wewnętrznych
  • Nadzór nad prawidłowym wystawieniem oraz obiegiem dokumentów

Oczekiwania:

  • Dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły, systematyczność
  • Umiejętnośc pracy w zespole
  • Dobra znajomość MS Office: głównie MS EXCEL
  • Umiejętności organizacyjne
  • Elastyczność pod względem wykonywanych czynności
  • Chęć do pracy, nauki i stałego podnoszenia kwalifikacji

    Mile widziane:
  • Swobodna komunikacja w j. angielskim
  • Znajomość SAP
  • Komunikatywność

To Oferujemy:

Praca hybrydowa: Wybierz wygodę pracy zdalnej lub hybrydowej, korzystając z naszych biur w Nowym Tomyślu i Poznaniu.

Wspierająca Atmosfera i Globalny Zasięg: Dołącz do zespołu, gdzie rodzinne wartości harmonijnie współistnieją z profesjonalizmem międzynarodowych ekspertów. Rozwijaj się w płaskiej strukturze organizacyjnej, która promuje otwartą komunikację, samodzielność i rozwój osobisty, współpracując z międzynarodowym zespołem opartym na zaufaniu, szacunku i integracji.

Nieustanny Rozwój: Inwestuj w swój rozwój zawodowy i osobisty dzięki naszemu programowi Food Family Journey.

Szeroki Pakiet Benefitów: Korzystaj z atrakcyjnego pakietu benefitów obejmującego prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW, premie, bezpłatne kursy językowe, świeże owoce i warzywa w biurze, kartę Multisport i wiele więcej.

Chcesz nas dołączyć?

Jeśli chcesz mieć realny wpływ na kształtowanie przyszłości zrównoważonego żywienia, wykorzystując swoją ekspercką wiedzę i dążenie do dalszego rozwoju, pomóż nam wprowadzać innowacje oraz  być liderem branży. Twoja praca będzie robić prawdziwą różnicę każdego dnia. Czekamy na Twoją aplikację!

Josera Polska Sp. z o.o. | Paproć 95 | 64-300 Nowy Tomyśl