Header

Operator/ka maszyny ekstruzyjnej

Jako ERBACHER the food family od ponad 80 lat specjalizujemy się w produkcji oraz dystrybucji najwyższej klasy produktów zapewniających zrównoważone żywienie ludzi i zwierząt.

Nasza pasja, innowacyjne myślenie i stosowanie zaawansowanych technologii pozwalają nam realizować wizję produkcji zdrowej i jakościowej żywności. Wszystkim naszym działaniom przyświeca troska o środowisko i działanie w harmonii z globalną społecznością.

Nasze produkty są obecne na ponad 80 światowych rynkach i jest to zasługa nas wszystkich, czyli ponad 1000 osób, pracujących w spółkach w Niemczech, Ukrainie, Tanzanii i tu, w Polsce.

W związku z ciągłym rozwojem oraz budową nowej fabryki dla marki Josera Petfood w Paproci k. Nowego Tomyśla, szukamy… być może Ciebie!  Zapoznaj się z opisem stanowiska i jeśli brzmi on jak kolejny krok w rozwoju Twojej kariery zawodowej, prześlij nam swoją aplikację.

Do zobaczenia w teamie #erbacherthefoodfamily!

Twoje Zadania:

  • Obsługa maszyny ekstruzyjnej
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu materiałów podczas procesu ekstruzji.
  • Uzupełnianie raportu produkcyjnego
  • Reagowanie na odchylenia w procesie i podejmowanie odpowiednich działań korygujących.
  • Regularna komunikacja z liderem zmiany oraz innymi operatorami w celu utrzymania ciągłości produkcji.
  • Rozwiązywanie problemów związanych z dozowaniem materiałów lub ich brakiem.
  • Raportowanie wskaźników w systemie produkcyjnym
  • Współpraca z innymi działami, w szczególności z działem utrzymania ruchu w przypadku problemów technicznych.
  • Przestrzeganie procedur jakościowych i standardów produkcji.

Oczekiwania:

  • Gotowość do pracy III zmianowej.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych do siedziby firmy (Niemcy – Kleinheubach) podczas okresu wdrożenia
  • Znajomość obsługi komputera.
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn.
  • Umiejętności techniczne i manualne.

To Oferujemy:

  • Zróżnicowana współpraca zespołowa: Przyjazna pracownikom rodzinna kultura pracy oparta na wzajemnym zaufaniu, szacunku i uczciwości. Praca z międzynarodowym zespołem ekspertów z Polski, Niemiec, Ukrainy i nie tylko.
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego poprzez uczestnictwo w systemie szkoleń zawodowych w ramach programu Food Family Journey.
  • Kultura wspierająca: Korzystaj z płaskiej struktury organizacyjnej z otwartą komunikacją, zachęcającą do samodzielnej pracy i rozwoju osobistego.
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, premia wakacyjna oraz świąteczna, bezpłatna nauka języków obcych, świeże owoce i warzywa, paczki dla dzieci, karta Multisport itp.)

Chcesz do nas dołączyć?

Jeśli cieszysz się na otrzymanie możliwości kształtowania przyszłości zrównoważonego odżywiania, dzięki wsparciu Twojej eksperckiej wiedzy oraz chęci dalszego rozwoju - dołącz do nas w naszej misji, aby wprowadzać innowacje i być liderem w branży spożywczej.

Tu Twoja praca robi prawdziwą różnicę każdego dnia.

Czekamy na Twoje dokumenty aplikacyjne.

Josera Polska Sp. z o.o. | Paproć 95 | 64-300 Nowy Tomyśl