Header

Międzynarodowy ekspert ds. wynagrodzeń i benefitów

Jako ERBACHER the food family od ponad 80 lat specjalizujemy się w produkcji oraz dystrybucji najwyższej klasy produktów zapewniających zrównoważone żywienie ludzi i zwierząt.

Nasza pasja, innowacyjne myślenie i stosowanie zaawansowanych technologii pozwalają nam realizować wizję produkcji zdrowej i jakościowej żywności. Wszystkim naszym działaniom przyświeca troska o środowisko i działanie w harmonii z globalną społecznością.

Nasze produkty są obecne na ponad 80 światowych rynkach i jest to zasługa nas wszystkich, czyli ponad 1000 osób, pracujących w spółkach w Niemczech, Ukrainie, Tanzanii i tu, w Polsce.

W związku z ciągłym rozwojem oraz budową nowej fabryki dla marki Josera Petfood w Paproci k. Nowego Tomyśla, szukamy… być może Ciebie!  Zapoznaj się z opisem stanowiska i jeśli brzmi on jak kolejny krok w rozwoju Twojej kariery zawodowej, prześlij nam swoją aplikację.

Do zobaczenia w teamie #erbacherthefoodfamily!

Twoje Zadania:

    Strategia wynagrodzeń i benefitów: Opracowanie i wdrożenie nowoczesnych strategii wynagrodzeń i benefitów, które są zgodne z celami firmy i zapewniają konkurencyjność na międzynarodowym rynku.

    Benchmarking rynkowy: Przeprowadzanie kompleksowych analiz wynagrodzeń na podstawie danych rynkowych i badań wynagrodzeń w celu zapewnienia konkurencyjnych i sprawiedliwych praktyk płacowych.

    Wycena stanowisk i równowaga płac: Przeprowadzanie ocen stanowisk w celu określenia odpowiednich poziomów wynagrodzeń i stanowisk. Wsparcie w analizie równowagi płacowej w celu identyfikacji i rozwiązania ewentualnych nierówności płacowych.

    Współpraca z działem People & Culture: Współpraca z zespołem People & Culture w celu opracowania polityk wynagrodzeń oraz wsparcia w kwestiach związanych z wynagrodzeniami. Zapewnienie zgodności strategii wynagrodzeń z celami biznesowymi.

    Zgodność i przestrzeganie przepisów: Zapewnienie, że praktyki wynagrodzeniowe spełniają wymogi prawne i regulacyjne w różnych regionach. Wspieranie utrzymania zgodności z wewnętrznymi politykami i zewnętrznymi wymogami prawnymi.

    Zarządzanie dostawcami: Współpraca z zewnętrznymi dostawcami w celu optymalizacji programów świadczeń oraz wdrażania rozwiązań technicznych HR.

    Szkolenia i rozwój: Koordynowanie i prowadzenie szkoleń dla pracowników na temat wynagrodzeń i świadczeń.

    Zarządzanie danymi i raportowanie: Utrzymywanie i analiza danych dotyczących wynagrodzeń przy użyciu systemów HR, zapewniając przejrzystość i dokładność raportów.

Oczekiwania:

    Wykształcenie wyższe w obszarze human recources, zarządzania, finansów (lub pokrewne).

    Co najmniej 2-5 lat doświadczenia w obszarze wynagrodzeń i benefitów, ze szczególnym naciskiem na rynki międzynarodowe.

    Udokumentowane doświadczenie w przeprowadzaniu ocen stanowisk, analizie równowagi płacowej oraz znajomość metodologii stopniowania stanowisk.

    Dobra znajomość globalnych trendów wynagrodzeń oraz wymogów prawnych.

    Doskonałe umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów, z umiejętnością zarządzania i interpretacji złożonych danych.

    Znajomość obsługi systemów HR i baz danych dotyczących wynagrodzeń.

    Doskonałe umiejętności komunikacyjne i doradcze, z umiejętnością pracy w globalnym, wielokulturowym zespole.

    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum poziom B2).

    Gotowość do okazjonalnych podróży do Niemiec (do naszej siedziby zlokalizowanej w Kleinheubach).

    Gotowość do pracy w systemie hybrydowym. Oczekiwana obecność w biurze w Nowym Tomyślu min. 1 raz na 2 tygodnie.

Mile widziane:

    Znajomość języka niemieckiego.

To Oferujemy:

  • Nasze biura w Polsce zlokalizowane są w Poznaniu oraz w Nowym Tomyślu. Ty możesz pracować hybrydowo. Oczekiwana obecność w biurze w Nowym Tomyślu min. 1 raz na 2 tygodnie.
  • Wspierająca Atmosfera i Globalny Zasięg: Dołącz do zespołu, gdzie rodzinne wartości harmonijnie współistnieją z profesjonalizmem międzynarodowych ekspertów. Rozwijaj się w płaskiej strukturze organizacyjnej, która promuje otwartą komunikację, samodzielność i rozwój osobisty, współpracując z międzynarodowym zespołem opartym na zaufaniu, szacunku i integracji.
  • Nieustanny Rozwój: Inwestuj w swój rozwój zawodowy i osobisty dzięki naszemu programowi Food Family Journey.
  • Szeroki Pakiet Benefitów: Korzystaj z atrakcyjnego pakietu benefitów obejmującego prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW, premie, bezpłatne kursy językowe, świeże owoce i warzywa w biurze, kartę Multisport i wiele więcej.

Dołącz do nas!

Jeśli chcesz mieć realny wpływ na kształtowanie przyszłości zrównoważonego żywienia, wykorzystując swoją ekspercką wiedzę i dążenie do dalszego rozwoju, pomóż nam wprowadzać innowacje oraz  być liderem branży. Twoja praca będzie robić prawdziwą różnicę każdego dnia. Czekamy na Twoją aplikację!

Josera Polska Sp. z o.o. | Paproć 95 | 64-300 Nowy Tomyśl