Header

Specjalista ds. planowania produkcji

Jako grupa ERBACHER the food family specjalizujemy się w produkcji oraz dystrybucji najwyższej klasy produktów zapewniających zrównoważone żywienie ludzi i zwierząt. Ponad 80 lat innowacji i sukcesów pozwoliły wyspecjalizować nasze marki w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań z angażowaniem społecznej odpowiedzialności, w ponad 80 krajach na całym świecie.

🌱 The food family tworzy ponad 800 pracowników, których wspólną misją jest zapewnienie, aby żywienie ludzi i zwierząt odbywało się w sposób zrównoważony.
 W związku z ciągłym rozwojem oraz budową nowego plantu produkcyjnego dla marki Josera Petfood, szukamy… być może Ciebie!
 Zapoznaj się dokładnie z opisem stanowiska i jeśli brzmi on jak kolejny krok w rozwoju Twojej kariery zawodowej, prześlij nam swoją aplikację.
 Do zobaczenia w teamie #thefoodfamily!

🌱 About Erbacher the Food Family
We're not just about food; we're about pioneering sustainable nutrition. For over 80 years, our family-run business has been at the forefront of creating innovative, sustainable food solutions for farm animals, pets, and humans alike. Our mission? To craft the nutrition of tomorrow! With strong global brands, we're proud that our success is rooted in our collaborative spirit and tradition of innovation.

Twoje Zadania:

  • planowanie wieloetapowej produkcji we współpracy z międzynarodowym zespołem
  • optymalizowanie procesów planowania produkcji
  • zapewnienie płynności dostaw oraz aktywny wkład w doskonalenie procesów w obszarze SCM
  • współpraca z ekspertami ds. planowania
  • reagowanie na bieżące potrzeby klientów
  • koordynowanie działań  w ramach S&OP oraz komunikacja z partnerami zewnętrznymi/dostawcami
  • bycie pierwszą osobą kontaktową w kwestii planowania produkcji  w ramach ciągłego doskonalenia procesów
  • dbanie o utrzymanie wszystkich istotnych dla planowania danych podstawowych i dokumentacji w procesie planowania
  • ścisła współpraca z innymi działami (np. produkcji, sprzedaży, logistyki, zapewnienia jakości, zakupów)

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe: techniczne/logistyczne/handlowe lub pokrewne
  • doświadczenie w zakresie wieloetapowego planowania produkcji
  • silne umiejętności analitycznego myślenia i zdolności planowania procesów produkcyjnych
  • odpowiedzialność i samodzielność w ramach powierzonych obowiązków
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1 à warunek konieczny
  • umiejętność jasnego komunikowania się umożliwiająca płynną pracę w zespołach międzynarodowych
  • zdolność do szybkiego przyswajania nowej wiedzy i dzielenie się nią z innymi pracownikami
  • chęć ciągłego rozwoju
  • znajomość systemu SAP lub innych programów umożliwiających planowanie produkcji
  • mile widziane doświadczenie w S&OP (CIP)

To Oferujemy:

  • Możliwość pracy hybrydowej (podczas okresu próbnego praca w firmie w Nowym Tomyślu. Po okresie próbnym 3 dni w tygodniu - praca w firmie w Nowym Tomyślu; 2 dni w tygodniu - praca zdalna.)
  • Zróżnicowana współpraca zespołowa: Przyjazna pracownikom rodzinna kultura pracy oparta na wzajemnym zaufaniu, szacunku i uczciwości. Praca z międzynarodowym zespołem ekspertów z Polski, Niemiec, Ukrainy i nie tylko.
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego poprzez uczestnictwo w systemie szkoleń zawodowych w ramach programu Food Family Journey.
  • Kultura wspierająca: Korzystaj z płaskiej struktury organizacyjnej z otwartą komunikacją, zachęcającą do samodzielnej pracy i rozwoju osobistego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie współmierne do posiadanych umiejętności
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, premia wakacyjna oraz świąteczna, bezpłatna nauka języków obcych, świeże owoce i warzywa, paczki dla dzieci, karta Multisport itp.)

Chcesz nas dołączyć?

Jeśli cieszysz się na otrzymanie możliwości kształtowania przyszłości zrównoważonego odżywiania, dzięki wsparciu Twojej eksperckiej wiedzy oraz chęci dalszego rozwoju - dołącz do nas w naszej misji, aby wprowadzać innowacje i być liderem w branży spożywczej.

Tu Twoja praca robi prawdziwą różnicę każdego dnia.

Czekamy na Twoje dokumenty aplikacyjne.

Josera Polska Sp. z o.o. | Paproć 95 | 64-300 Nowy Tomyśl